| ionika17 a întrebat:

Salut.Am avut o colega de lucru care de cand m-am angajat a fost tot cu ochii pe mine.De doua saptamani parca unde eram eu era si ea, intr-o saptamana ne-am intalnit de nu stiu cate ori la baie."I-am spus tu ma urmaresti si mi-a spus ce ai ma ".In alta zi i-am spus iar ai venit sa ma vezi?! Iar ea a spus ti-a fost dor de mine, iar iar eu i-am spus, tie de cand m-am angajat aici.(era genul de fata care radea din orice si intr-un fel ma enerva). Acum doua zile iar am intalnit-o si am facut-o disperata si a zis ca vezi cum vorbesti. Dupa o jumatate de ora si-a dat demisia si dupa m-am dus la ea si am intrebat-o de ce?! Si o zis sa dispar ca pleaca din cauza caselor de marcat.Eu am aflat de la un sef ca a zis ca se plange ca eu de ce nu stau pe case si ea sta si luna ei era mai mult de raion.Acum parca imi pare rau, intr-un fel ma simt vinovat, dar era tot cu ochii pe mine si de la un timp nu ma mai puteam concentra la lucru, in permanenta era tot cu ochii pe mine parca imi crestea tensiunea cand o vedem cum ma priveste mereu.Am vrut sa fug dupa ea sa renunte la demisie, dar m-am intors din drum.Ce ar fi trebuit sa fac?!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E mai bine fara ea frate... tipa clar are probleme psihice

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să uiți.

| Crackman a răspuns:

Data viitoare buleste fără sa pui întrebări prea multe.

Răspuns utilizator avertizat
| Adolf8 a răspuns:

Unele femei își caută un loc în societate, de asta este important să fim respectuoși și să acceptăm lumea exact așa cum este, cine știe prin ce a trecut, posibil își caută prietenii doar. Dar nu fi necăjit, într-o zi se va întoarce la locul de muncă.