| dfgynn a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat timp de 2 ani, o relatie nu foarte "ca in povesti". Dar eu l-am iubit foarte mult. Acum 8 luni ne-am despartit, iar el s-a combinat cu persoana pe care o uram cel mai tare. Noi insa nu ne-am vorbit de atunci, insa ma gandesc la el aproape tot timpul. Zilele urmatoare va fi ziua lui de nastere. Ce mesaj de la multi ani as putea sa ii trimit? Sau ar fi indicat sa ii trimit acest mesaj? Astept raspunsuri. multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Anemarrie124 a răspuns:

Trimite-i ceva scurt si la obiect dar cu o mare importantA, incerca sa faci sa para mai normal nu siropos sau mai stiu eu ce. Incearca ceva de gen: Ca sa iti arat ca nu am uitat de tine iti urez un calduros la multi ani sa iti aduca aminte ca Te iubeam. si sper sa realizezi ca ai facut greseala mare cand te-ai combinat cu [Nume] finca stiu ce fel de om este.Nu mai are nicio importanta ce a fost a fost.Eu iti urez multa sanatate si tot cei mai frumos. Fiinca meriti Toata iubirea din lume de la o persoana care te merita cu adevarat.Iti doresc sa gasesti acea persoana pana nu e prea tarziu.Gandeste-te la ce vrei sa faci in viata si analizeaza persoana de langa tine si iti vei da seama ca nu e pers potrivita. Ti'n la tine ca la un prieten si iti vreau numai binele de aceea am tinut sati trimit acest mesaj.Sa fi fericitt. La Multi Ani!

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Buna scumpo...eu zic sa-i trimiti un sms cu un simplu ''la multi ani''.ati fost impreuna si acum nu mai sunteti, dar asta nu inseamna sa nu-i dau un sms cu ''la multi ani''. este normal sa te gandesti la el.au fost 2 ani din viata ta in care el a fost prezent si nu poti uita asa usor, dar cu timpul va aparea altcineva. bafta si sper ca te-am ajutat, te pup

| AvEnGeR6532 a răspuns:

Daca tu zici ca inca il iubesti si el e impreuna cu persoana pe care o urasti atunci trimitei un sms in care sa ii scrii ceva sa se simta prost fiindca tea parasit pentru ea merita dupa ce ti-a facut faci cum vrei sper ca te-am ajutat Funda?

| Runnye a răspuns:

Pt 2 ani este foarte frumos, este imposibil sa uiti o relatie minunata pana la urma de asta ati fost 2 ani,stii ar fi foarte dragut ca sa ii dai un mesaj desii el are prietena asta nu conteaza da dovada ca desii ati fost impreuna si va`ti despartit ca esti o persoana buna si nu invidioasa, nu cred ca ai dorii sa CREAda asta lasa-i un mesaj dragut pecum Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea. stii poate daca nu`ti raspunde inseamna ca se gandeste si poate e confuz.si fericit ca sigur nu sa-r fi asteptat sa-i trimiti un mesajhee hee dar intot deauna demonstreaza persoanelor care iti fac rau ca tu esti bun, si ignoranta.ahh dulcea razbunare

| bia28 a răspuns:

Heii, parerea mea e ca ai putea sa ii trmiti un sms cu un " La multi anii!" ar fi frumos din partea ta sa vada ca inca te mai gandesti la el happy