| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am ceva luni (5-6) de cand nu am mai avut niciun contact sexual, despartire dupa o relatie lunga, poveste complicata nu am mai avut chef de nimic am stat retras. Mai pe scurt mi-am pierdut antrenamentul ca sa zic asalaughing banuiesc ca la un oral in 15 secunde sunt gata, cum pot face sa evit ejacularea precoce pana imi reintru in forma?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Im mod aproape sigur, situatiei in care ai ajuns poate fi ameliorata sau rezolvata numai de catre o prietena intima sau o iubita cu care sa intretii cat mai des activitatea de petting sau alte jocuri sexuale. In alte conditii situatia ta se va agrava si inrautati... vizibil.big grin

| Frank51 a răspuns:

Nu poti evita asta in primele 2-3 partide. Abia mai incolo poti tine mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Dupa prima runda astepti 30 min si vei rezista mai mult. Daca nu mai astepti din nou 30 min si bagi 3a numar