| CNEVA a întrebat:

Salut.
Am cunoscut un tip acum cateva saptamani.Ne intelegem foarte bine si am simtit din prima clipa ca e ceva intre noi mai mult decat o prietenie.
Saptamana trecuta a venit la mine acasa(nu ar fi fost prima oara), dar acum a fost interesant,caci seara a sfarsit cu o partida de sex destul de buna(primul contact intim cu acest tip),apoi a dormit la mine si a doua zi de dimineata am avut parte de multa tandrete.
Nimic amormal pana acum, ati putea spune.
Dar simt ceva special intrucat este prima oara cand cunosc un tip(am 26ani) si primul contact sexual vine de la sine,fara a avea un sex talk sau a mentiona ceva de genul asta inainte(nici eu,nici el).
Pur si simplu ne-am inteles din priviri sa facem asta.
Ce parere aveti? sa fie o flacara a iubirii asa de aprinsa(caci inca o data,e prima oara cand se intampla asa ceva)sau pur si simplu asa a fost sa fie acea seara?
Am incercat sa discut si cu el ce planuri are de viitor cu mine,mi-a spus ca ma place destul de mult, insa ar vrea sa nu grabesca treaba astfel incat sa fie sigur 100la suta ca o relatie pe termen lung este potrivita intre noi 2si am fost de acord,insa ce am simtit saptamana trecuta a fost ceva deosebit(nu actual sexual in sine),ci sentimentul de a urma toti pasii unei partide de sex fara a discuta in prealabil cu acea persoana,totul venind din partea unei forte interioara, incet si sigur.

14 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

I-ai dat pasarica, iar el te "place destul de mult, insa ar vrea sa nu grabeasca treaba astfel incat sa fie sigur 100% ca o relatie pe termen lung este potrivita" intre voi?! Tie chiar nu-ti suna rau formularea asta? Mie imi suna foarte rau.

| CNEVA explică (pentru wildthing):

Pai are 30de ani.
O relatie de 10ani in spate si e singur de 2ani si ceva.
Vrea sa se aseze ca casa lui, cum vreau si eu.
Si pentru a gasi acea persoana nu e asa de usor, chiar daca pare.Caci,pana la urma, iti doresti sa te legi de o persoana pe viata.

Asa ca nu inteleg la ce te referi, dar nevermind.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru CNEVA):

Mda interesant

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Valeleuuu l-ai speriat cu planurile de viitor. dacă ani făcut sex, chiar și sălbatic și ca la carte asta nu înseamnă ca următoarea zi te cere de nevasta

| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu-i iubire, doar sex si atat!
A venit, a luat si-a plecat!
Simplu ca buna ziua!

| mihai69 a răspuns:

Deja ai experiență și e firesc să se petreacă lucrurile în mod firesc și natural. Făcând, simțind și trăind. Nu vorbind.

| VoidEternal a răspuns:

Mi se pare destul de firesc ce s-a întâmplat între voi. Cam așa trebuie sa fie. Sexul se face nu se discută.

| CNEVA explică (pentru VoidEternal):

Nu te contrazic.A fost perfect pentru mine.
Dar am mai avut 2relatii(si, implicit, parteneri sexuali inainte).
A fost cu totul diferit prima oara cand am facut-o (cu amandoi am avut mai multe discutii pe tema asta inainte). Apoi in timp faceam sex cu ei si, intr-adevar, pentru ca ne cunosteam ne intelegeam din priviri.
La primul partener eram virgina, acum 7ani si tin minte ca am discutat ft mult inainte cum sa fie prima oara.
Si cu al doilea am iesit o perioada si in momentul in care am facut-o prima oara am discutat o zi intreaga inainte de seara in care s-a intamplat.
Acum a fost diferit si special fata de ceilalti tipi.

| VoidEternal a răspuns (pentru CNEVA):

Acum e cum trebuie sa fie. happy Va doresc succes și o relație frumoasă.

| MariannN20 a răspuns:

Da sunt cazuri in care o partida de sex se poate realiza fara sex talk, sex calls sau alte minuni de genu si consider ca asa a vrut destinu sa se intample in acea seara, acum nu stiu daca tu crezi in destin dar daca tie iti place de el tine-l langa tine! sper ca te-am ajutat cu cevaa

| dariaflorina a răspuns:

Te înțeleg perfect. Este un sentiment frumos. Eu spun să încercați să vă cunoașteți. Daca el va considera că vrea altceva, asta este, bucură-te de experiență! Este unica!

| CNEVA explică:

Haha.Avem amandoi viroze in momentul de fata
De la prima intalnire pana acum 1sapt ne-am vazut in fiecare weekend.
Adica de vreo 6ori happy
Csf...mai sunt si probleme de genul si banuiesc ca fix de la el am luat o...de fapt mai mult ca sigur happy

| CNEVA explică:

Nu are niciun sens ce ai scris.
Dar te dai si tu in spectacol.
Seara faina si vise frumoase.pup