| euu03 a întrebat:

Salut :*. Am de facut o tema la engleza despre un erou dintr-o carte/film. puteti sa imi dati niste exemple?(ma refer la erou ca de restul' ma ocup eu).

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Poti sa faci despre urmatoarele personaje:
Dr. Gregory House(genial tipul).
Harry Potter(poti sa faci si despre alte personaje din HP, nu numai Harry, nu uita ca sunt multe).
Jack Sparrow
James Bond.
Ceva personaje din cartile lui Jules Verne.
Sunt multe chestii despre care poti sa scrii.Trebuie doar sa iti folosesti materia cenusie dintre urechiwinking

P.S.de ce ai pus intrebarea la categoria Dragoste si Sex? Are cumva legatura sau ti-a placut cum suna? Sa numai pui asa.Nu este frumos.Fiecare intrebare are categoria ei, asa se mentine ordinea pe TPU.

| euu03 explică:

Nu mi-am dat seamahee hee acum am vazut happy multumesc frumos:*

| RichardHammondN1Fan a răspuns:

Hei big grin eu te sfatuiesc sa alegi personajul "Harry Potter " am avut exact aceeasi tema si am scris despre el iar munca mea a fost rasplatita.Am citit si cartile si sunt foarte interesante tema principala fiind moartea. Pare ciudat, stiu dar este o colectie de carti ce sunt si pentru copii si pentru adulti big grin Bafta cu tema