| SlipknotPaul a întrebat:

Salut,
Am facut o chestie recent, si spun chestie deoarece nu se poate numi sex.Mi-am lasat iubitul sa isi bage penisul in mine neprotejat.Tin sa mentionez ca nu au fost mai mult de 3 miscari si apoi a scos-o, fara sa ejaculeze inauntru.Tin sa mentionez si faptul ca e prima data cand fac asa ceva si ca eram virgina pana atunci.Sunt cu o zi inainte de ciclu si azi cand si-a introdus degetele in vaginul meu am inceput sa sangerez.(cand si-a introdus penisul nu am facut-o)
Oare e vreo sansa sa fiu insarcinata?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, ceea ce ai descris tu chiar se cheama ca ai avut sex, chiar si daca a fos 1 singura penetrare, tot sex se cheama!
Cat priveste sarcina....se poate ramane insarcinata doar in perioada fertila a ta, iar inainte de menstra, nu mai erai in perioada fertila.

| mihai69 a răspuns:

Însărcinată - nu; dar virgină sigur nici atât!

| tudorvolcano a răspuns:

Dacă nu vei avea menstruație în luna următoare, nu.