| Marius2001Pop a întrebat:

Salut!
Am facut sex cu iubita mea pe data de 1 ianuarie, protejat.
Am verificat tot, era tot intact, nimic scurs.
Ideea este ca i-a intarziat ciclul o saptamana si ii este teama, la fel si mie.
A mai avut probleme cu ciclurile neregulate dar acum un an.
Cand am facut sex am fost atenti si am verificat tot, dar nu stiu poate ne-a scapat ceva.
Sunt sanse sa fie?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat, nu este posibil sa ramai gravida. Intarzierea de care vorbesti are alte cauze. Consulta un medic ginecolog.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu sunt sanse!

| Sofer a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a spart prezervativul.

Ce nume îi veți pune copilului?

| Marius2001Pop explică (pentru anonim_4396):

A facut test si a iesit negativ.
Oricum am zis in intrebare ca am verificat si ers totul intact.

| Mimi24 a răspuns:

Nu sunt șanse să rămâi dacă te-ai protejat.
Să stea chill să nu se mai streseze pentru că și stresul influențează întârzierea ciclului.