| gabiboss111 a întrebat:

Salut, am facut sex cu prietena mea dar nu am ejaculat in ea de 2 ori intr o zi dar a doua oara penisul nu prea a intrat bine, e posibil sa ramana insarcinata, mentionez ca ei in 6-7 zile trebuia sa ii vina, daca ii vine totul e ok?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cele precizate de tine, reiese ca sexul a fost intretinut cu circa o saptamana (circa 6-7 zile) inainte de ziua/data la care urma sa inceapa menstruatia, adica in perioada ultimelor 9-10 zile ale ciclului menstrual, care sunt 100% NEFERTILE in cazul in care ciclu este REGULAT si data/ziua de incepere a urmatoarei menstruatii se poate determina precis, sau cu o abatere care sa nu depaseasca niciodata mai mult de +/- 1 zi, maxim 2 zile fata de data calculata/prognozata sa inceapa menstruatia viitoare. Este cunoscut faptul ca in aceste ultime 9-10 zile ale oricarui ciclu menstrual, indiferent de tipul sau, ori de lungimea sa, este 100% IMPOSIBIL sa poata sa existe un OVUL VIABIL in uter, asa ca si formarea unei sarcini devine la fel complet IMPOSIBILA, chiar si in situatia in care sexul este neprotejat si sperma este ejaculata IN VAGIN in mod intentionat sau ''din greseala''. In concluzie este cu totul IMPOSIBIL ca in aceasta situatie sa se poata forma o sarcina. Multa sanatate!

| gabiboss111 explică (pentru corbulalbrosu):

Eu doar m-am sters cand m facut o si a doua oara, dar a doua oara nu a fost tocmai sex, fost mai mult o joaca dar este posibil sa ramana, ei luna trecuta i-a venit pe 23 decembrie, imi poti spune daca e in perioada feritla, eu am calculat peste tot si imi spune ca esti in perioada fertila, noi am facut o pe 16 in luna asta

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

laughing De ce nu a intrat bine?
iti murise?
LOL

| gabiboss111 explică (pentru alina2k18):

Nu, doar ca nu am m ai vrut, doar gen ne jucam

| liliana77any a răspuns:

Trebuie sa-si faca un test de sarcina pentru orice eventualitate.

Răspuns utilizator avertizat