| CosminIonut77 a întrebat:

Salut, am facut sex cu prietena mea neprotejat si la final nu mi-am dat drumul si a murit, dar nici nu am simtit nimic de genul ca am ejaculat deja, se poate sa termini partida fara sa mai ejaculezi?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti nebun? Cine a murit?

| corbulalbrosu a răspuns:

In anumite situatii este posibil ca penisul sa-si piarda erectia in timpul actului sexuala fara sa se fi produs ejacularea. Insa in cazul tau, in situatia prezentata si mai ales pe baza informatiilor oferite prin raspunsul suplimentar, se pare ca totusi sperma a fost ejaculata in vagin ''pe nesimtite'', ceea ce de asemenea se poate produce in anumite situatii. Multa sanatate!

| CosminIonut77 explică (pentru corbulalbrosu):

Faza e ca nu am simtit ca e foarte aproape de ejaculare, doar am simtit ca si cum ar vrea sa vina si am scos o repede

| Helpme99 a răspuns (pentru CosminIonut77):

Daca nu ti.ai dat drumul, nu ramane insarcinata

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ți-a murit în timpul actului sexual, este clar ca nu ai ejaculat.

Răspuns utilizator avertizat
| Helpme99 a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea. Ti.a murit in timpul actului?

| CosminIonut77 explică (pentru Helpme99):

Nu, am simtit la un moment dat ca am pe teava si am scos o si cand m-am masturbat ca sa iasa de tot nu a mai iesit nimic si a murit incet incet si mi-e ca nu cumva sa imi fii dat drumul in ea dar nu am simtit nimic ca si cum mi as fi dat, de aia zic

| Helpme99 a răspuns (pentru CosminIonut77):

Ah. cunosc situatia. se mai intampla ca in timpul actului sa.ti dai drumul o picatura sau foarte putin daca ajungi gen la limita. Iar dupa ce continui cu stimularea sa curga sperma fara sa mai simti un orgasm.
Nu stiu cate sanse de sarcina sunt, dar daca a fost o picatura/doua, sunt destul de mari. mai multa atentie data viitoare

| CosminIonut77 explică (pentru Helpme99):

Si ce pot face? Daca a ramas insarcinata trebuie sa piarda cumva sarcina.