| neverlosefaith2 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea protejat, cu prezervative durex extra safe, alea putin mai groase, cica ar fi mai sigure din ce am inteles..Am ejaculat in prezervativ dar am continuat putin actul sexual. aproximativ 30 de secunde, inca mai aveam penisul in erectie, in timpul asta am tinut de baza prezervativului si nu am simtit nici o scurgere sau ceva sa iasa din el. Ea era in a 6 a zi a ciclului menstrual, fertilitatea fiind redusa. Dupa ce am terminat, am verificat prezervativul cu apa si nu era spart prin nici un loc, exista vreo sansa sa se scurga de altundeva?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă actele sexuale au fost protejate, șansele de a rămâne gravidă sunt minime.

| antoniaidk a răspuns:

Eu zic ca nu

| Helpme99 a răspuns:

Doamne, gandeste-te ca altii o fac neprotejat de ani de zile si nu ramane nimeni insarcinata. Da pai sa ramana ea cu care ai folosit si un prejertvativ gros. Ce naiba.
Nu exista sanse