| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea si cand mi-am scos penisul din vaginul ei aveam o picatura pe varful penisului. M-am masturbat pentru a-mi da drumul si a fost normal. Ea a spus ca si-a dat drumul. Picatura aceea poate fi de la ea?

Răspuns Câştigător
| AdelaElena88 a răspuns:

Nu e adevărat, variază în funcție de femeie. Unele femei au ejacularea atât de consistenta, încât poate conține și urina, evident atunci este o cantitate mai mare de lichid ( în termen englezesc "squirt") Cel mai probabil prietena ta a ejaculat o cantitate mica, însă nu înțeleg de ce nu folositi prezervativ? Asa nu ați avea nicio grija cine a ejaculat.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate fi de la oricare dintre voi.

| Emilian65 a răspuns:

Acea picatura de care vorbesti este de la lichidul preejaculator.

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Si lichidul ala o poate lasa insarcinata?

| gazza01 a răspuns:

Poate fi de la "n" lucruri... Si care e faza cu picatura? Tu si prietena ta pareti cam micuti, ca varsta. Altfel cred ca ati stii ca femeile "isi dau drumul" mult, mai mult decat barbatii, nu o picatura...

| anonim_4396 explică (pentru gazza01):

Stiu ca nu e vorba de o picatura, ma refeream ca ar putea sa ramana una...

| gazza01 a răspuns (pentru AdelaElena88):

Eu de squirt vorbeam si vezi ca prietena mea nu a ejaculat nimic. Ai raspuns gresit! Faza e ca eu consider ca o femeie isi da drumul DOAR cand face "squirt"!

| gazza01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, nici insarcinata nu se ramane asa usor. Lichidul preejaculator contine spermatozoizi in cantitate mai mica, acum depinde daca a ramas sau nu de mai multi factori.

| AdelaElena88 a răspuns (pentru gazza01):

Nu e adevărat, variază în funcție de femeie. Unele femei au ejacularea atât de consistenta, încât poate conține și urina, evident atunci este o cantitate mai mare de lichid ( în termen englezesc "squirt") Cel mai probabil prietena ta a ejaculat o cantitate mica, însă nu înțeleg de ce nu folositi prezervativ? Asa nu ați avea nicio grija cine a ejaculat.

| Florin1303 a răspuns:

Poate fi de la oricare.Dar nu inteleg de ce nu folositi prezervativ, pareti cam mici...Credema nu vrei sa o lasi insarcinata si sa ai nu stiu ce probleme ai.