| Shafy909 a întrebat:

Salut, am făcut sex protejat, totul bine și frumos, am ejaculat, după actul sexual am mers la baie și mi-am curatat penisul și după am urinat. Prietena mea, curioasa de fel mi-a zis ca vrea sa vada cum e fără prezervativ, noi nu am făcut doar sex protejat. I-am zis ca tot aceeași senzație e dar a vrut sa vada. Am ajuns sa facem neprotejat dar doar 10-15 secunde poate și mai puțin. Întrebarea mea e următoarea : Se poate sa fi rămas însărcinată după acest "act" sexual neprotejat? Ovulatia a avut loc pe 8 sau 9 Septembrie. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai ejaculat, nu a avut cum să rămână.

| Goete a răspuns:

E important ca ai urinat. Nu poate ramane insarcinata de la ceea ce ai povestit

Răspuns utilizator avertizat
| MademoiselleCosmina a răspuns:

E imposibil.

| Crackman a răspuns:

Sunt sanse