| anonim_4396 a întrebat:

Am fost intr-o tabara si a inceput sa imi placa de o fata. Ne-am tot tachinat cateva zile si dadea semne ca ma place, iar intr-o seara stateam in pat si s-a pus la mine in brate si a adormit. Cand s-a trezit, am mai ramas putin timp in aceeasi pozitie (ea in bratele mele) si am incercat sa o sarut, dar ea m-a refuzat, s-a dat bratele mele fara sa zica nimic si a incercat sa se culce la loc. Ideea e ca am auzit ca tocmai se despartise de cineva, dar zilele urmatoare ea continua sa se tina dupa mine si cauta sa ma tachineze. Aveti idee care e faza?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Anamaria9916 a răspuns:

Cel mai probabil te place. Poate îi este frică să înceapă o nouă relație. Noi, fetele, mai avem momente de nesiguranță. Se teme să nu sufere din nou. Tu trebuie să o faci să se simtă în siguranță, să o faci fericită. Iar referitor la sărut. Fiind dimimeață gura are un miros neplăcut după ce dormi și nu voia să aveți parte de ceva neplăcut sau la fel de bine poate era nesigură. Mai încearcă. Sunt sigură că vei reuși! Mult succes! Ține-ne la curent!

5 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Te place, probabil e timida sau a avut niște retineri atunci

| Necunoscut112 a răspuns:

Se simte singura şi caută alinare.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Faza e ca te foloseste drept pansament. Inca se mai gandeste la fostul, poate chiar vrea sa il faca gelos

| anamaria82726 a răspuns:

Din cate spui tu se cam vede ca te place. Aici depinde de fata. In general ne place sa aratam ca suntem greu de cucerit. Asta nu inseamna ca nu vrem o relatie. Ne place insistenta fiindca asa vedem ca suntem dorite. Nu te supara pe ea? eu zic ca te place. Mai insista putin

| asdf2kpower a răspuns:

Treci peste.