| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Am fost la o dama de companie in Germania in Februarie, fata era romanca, 20 de ani si m-am dat sarb fiindca romanii nu primesc, nu stiu de ce.
Eu in general am mai fost o singura data in Romania si totul a decurs ok, dar de data aceasta a inceput sa ma injure si sa ma faca prost de la inceput + ca era contra timp totul si aveam 100.000 de mii de griji in cap si am avut pe moment disfunctie erectila (asta doar la partea. stiti voi care.) si m-am lasat pe spate, dar totusi, chinuit, am reusit sa scap de experienta asta neplacuta.
Acum vine intrebarea mea, credeti ca e normal ce mi s-a intamplat? Eu sunt de parere ca actele sexuale trebuie practicate cu persoana pe care o iubesti, nu cu toata lumea, contra cost. Oi avea eu o problema, atata timp cat in Romania a decurs totul ok? Hahahah, am inceput sa ma intreb daca dintr-o data am devenit homosexual (n-am nicio treaba cu ei, big respect), nu stiu, inca ma gandesc la treaba asta. Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o treaba homosexualitatea, cu disfuncția erectila.
Homosexualitatea este o preferinta sexuala, iar disfunctia erectila este o problema fiziologica, pe care s-ar putea sa o ai tu, fiziologic. Mergi la medic si vezi ce ti se intampla.
Totusi, vad ca dai un sfat, pe care nici macar tu nu esti capabil sa-l urmezi, atunci de ce-l mai mentioenzi?

| Freya1 a răspuns:

Eu stiu ca nevoia de sex uneori depășește capacitatea ta de a o tine sub control, dar trebuie să conștientizezi ca nici umblatul asta de la o...la alta nu te va face sa funcrionezi normal sau nu iti face chiar bine.
Esti ok cel mai probabil.Nici homosexual nu esti si nici probleme cu erectia nu cred ca ai, dar faptul că mergi pe la niște femei ce au in cap doar sa termine o data si sa pleci, sa le dai bani si sa nu le f.ti la icre te poate afecta macar pe moment.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Homosexualitatea nu se refera doar la sex. A fi homosexual inseamna a fi atras - in cazul tau - de barbati. Sa iti placa barbatii din tate punctele de vedere: fizic, psihic, sexual. Iti dau un exemplu: sa-ti placa sa privesti barbatii goi, sa iti placa sa te uiti la fundul lor, fata lor etc.
Sa stii ca marea majoritate a persoanelor au trasaturi sau inclinatii homosexuale, dar predomina cele heterosexuale.
Dar faptul ca nu ai avut erectie se datoreaza climatului intim creat. Fa si tu testul Kinsey.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Data viitoare cauta pe una care face deplasari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti homosexual, dar logic ca nu ai putut sa iti mentii erectia daca te-ai dus la o vaca ieftina care face sex cu cate 15 pe zi. In adancul tau stii ca nu e ok sa face sex fara sa iubesti.

| Dintrebare a răspuns:

Nu ai nicio problema, nu te stresa pe tema asta. Disfunctie erectila e atunci cand problema este constanta pe o perioada mai lunga de timp. Tie ti s-a intamplat o singura data si probabil a fost ceva psihologic (emotii sau cine stie ce). Asa ca asteapta urmatorea ocazie si fii increzator ca totul e ok.

| TFL007 a răspuns:

Multumim ca ne-ai impartasit experientele tale, aviz virginilor batrani de pe site-ul asta LUATI-VA GANDUL e GAME OVER pentru multi

| rapandula a răspuns:

Eh, ai avut emotii. Erai stresat. E normal.

| Rhea44 a răspuns:

Prima data?