| TheMann a întrebat:

Am fost la un bal acum o saptamana si la plecare eram la garderoba sa imi iau hainele (foarte grabit deoarece ma astepta cineva) si la 2-3 persoane in spatele meu era o tipa la care ma tot uitam subtil si ea la mine. a trebuit sa plec foarte repede si nu am fost la ea (am fost prost stiu.). Urmatoarea zi am gasit-o pe facebook (ea fiind din alt liceu), iar seara am aflat ca este in clasa cu o prietena mai veche. Apoi mi-a dat si ea accept pe facebook, am bagat'o in seama si am vorbit cu ea (mi s-a parut super de treaba si draguta). Ma gandeam ca maine sa merg de dimineata la liceu la ea si sa ii las prietenei mele sa ii puna in banca un trandafir si ceva gen bomboane sa fie (anonim) si dupa o sa vorbeasca ea cu tipa.
cum sa procedeez... nu vreau sa o dau in bara cu ea

12 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Nici nu o cunoști și deja îi oferi cadouri? Te vinzi prea repede. Dacă tot te duci la liceu la ea, vorbește cu ea. Invit-o la un suc, vezi cum e ca persoană. Cadourile mai târziu, poate dacă veți fi într-o relație.

| TheMann explică (pentru Asiryx):

"anoonim"

| Lawliet14 a răspuns (pentru Asiryx):

E dragoste la prima vedere, foarte bine ca o face! Nu cred ca nu e de nivelul lui.

| neutrino a răspuns:

Te-ai gandit bine. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Este frumos gestul pe care vrei sa-l faci. Dar, mai bine ai face daca te-ai intalni cu ea fata in fata si i-ai da un buchet de trandafiri. Atunci ea iti va multumi pentru gest si cu siguranta iti va da si un pupic.

| Asiryx a răspuns (pentru Emilian65):

Și după l-ar trimite acasă pentru că la ce amic bun este nu primește mai mult.

| SkyPilot a răspuns:

Numai trandafirul, nu si bomboane. Ideea e buna. Si seara o intrebi daca I-a placut floarea si vezi cum mai decurge discutia.

| grab a răspuns:

Nu te grabi cu vrajeli d-astea fortate.
mai vorbiti pe fb, scoate-o in oras, distreaz-o...

| ViatacuLouie a răspuns:

Eu zic ca e un super plan, go ahead

| TheMann explică:

Si in continuare ce sa fac?

| TheMann explică:

Nu stiu, nu prea vreau sa o dau in bara cu ea

| TheMann explică:

Ok deci i l-am trimis azi si l-a gasit gen acolo si a zis ca ziua ii incepuse super prost si ca asta i-a facut ziua mai buna si si-a dat si seama de la cine l-a primit, acum nu stiu ce sa fac. sa vorbesc cu ea. cum.