| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la un majorat si la masa mea s-a pus un baiat cu care am vorbit anul trecut. El s-a pus intamplator, nestiind ca eu stau acolo. In fine, mai tarziu, cand dansam, dansa si el si se punea cu spatele la mine si de cateva ori ne-am atins. Dupa aceea, cand inca eu dansam, el s-a intors la masa si statea exact pe scaunul meu. Am avut cam un singur contact vizual. Credeti ca voia doar sa imi atraga atentia? Sau?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îți cauți semne în nimicuri

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Nu caut semne. Era doar o curiozitate.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca voia nimic, doar v-ati nimerit la aceeasi masa si era inevitabil contactul si privitul, ca nu poti sta doar cu ochii in farfurie.
Cat despre faptul ca s-a asezat pe scaunul tau, iarasi nu are nici o importanta. Toti facem asta la petreceri, ca sa stam de vorba si cu ceilalti din jurul mesei.
Iar faptul ca, atunci cand dansa, se aseza numai cu spatele la tine, este ca sa-ti spuna clar, ca nu este interesat sub nici o forma sa te vada, sau sa discute cu tine, evitandu-te.
Un lucru de altfel normal, pentru cineva care incearca sa evite situatii penibile sau sa discute cu fostele/fostii iubiti.

| Andreeush a răspuns:

Cred că a fost o coincidență să vă așezați la aceeași masă și atât.

| Ely1234567 a răspuns:

Poate a greșit scaunul nu îți fa speranțe deajaba

| saresipiper a răspuns:

Tie iti place de el?
Altfel intrebare e fara rost

| anonim_4396 explică (pentru saresipiper):

Nu as putea spune ca imi place pentru ca nu il cunosc destul de bine.