| adbu a întrebat:

Am iesit cu o fosta colega acum doua zile. Nu ne-am mai vazut de doi ani, de la terminarea liceului. Nici in timpul liceului nu vorbeam si am luat eu de curand initiativa sa vorbim. A acceptat propunerea fara retineri de a iesi cu mine. Cand ne-am vazut ea a avut initiativa de a ma lua in brate, eu n-am indraznit sa fac asta nestiind cum va reactiona. Pe parcursul discutiei era foarte interesata de ceea ce discutam in legatura cu mine si era cam zambitoare. Plus de asta, am stat vreo 3 ore de vorba in conditiile in care la o intalnire cu mai multi colegi, de curand desfasurata (la care eu nu am luat parte), mi-a povestit ca nu a stat mai mult de o ora deoarece mai nimeni nu zicea ceva interesant. Credeti ca e atrasa in vreun fel de mine?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vrea sa rupi patul cu ea, e disperata

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate sa nu devii catelusul ei ca e grav, vad ca ai tentativa, fetelor le plac bad boy.

| PinkkRosee a răspuns:

Daa,te place.Invit-o in oras, nu mai fi asa timid, e clar ca e atrasa de tine..NU MAI PIERDE TIMPUL, ca s-ar putea sa apara altcineva care sa ți-o fure laughing Bafta :*

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi convins ca DA. Nicio fata nu si-ar pierde fara rost 3 ore cu niste discutii anoste sau neinteresante. Reinoieste/propune o noua invitatie de a va petrece impreuna timpul liber si in functie de reactia ei si raspunsul primit iti vei da seama de situatia reala. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca este atrasa de tine.

| BadAngel3 a răspuns:

Da. İnvit-o in oras.Si nu mai fii timid. La urmatoarea intalnire, daca vrea sa te imbratiseze, atunci fa-o si tu.