| prs0396 a întrebat:

am inceput sa vorbesc cu o fata pe fb. nu ne-am vazut inca, o sa mai dureze. nu stiu ce s-o mai intreb, sa mai vorbesc cu ea. lucruri? ce sa-i spun. vreau sa tin o relatie stransa cu ea. ajutati-ma, va rog

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fratele asa nu, lasa relatiile de pe facebook, de un sti ca nu se afla vreun labar pedofil in spatele profilului fetei, ai grija. blocheazo pe fb si mergi in viata reala in club unde cumperi de baut la fete si te distrezi cu ele

| RAY a răspuns:

Cum poti tine o relatie pe fb pe bune esti o fetito baiete, fi barbat si incepe real nu imaginar, cine stie cati iubiti are si cu tine sta de plictiseala, mai bea o bere poate isi revi

| neutrino a răspuns:

Atunci cand nu ai subiect de discutie, mai bine te retragi. Daca totusi tii neaparat, atunci povesteste-i, in serial, despre interesanta ta viata.

| Suck a răspuns:

Sunt atatea subiecte de discutat si tu nu sti ce sa vorbesti cu ea? Vorbeste despre ea.

| Ciobanu_Dorel_1960 a răspuns:

Esti sigur ca e fata? esti sigur ca este serioasa, daca exista cu adevarat? au existat multe capcane pe facebook... sfatul meu este acela de va cunoaste intr-un spatiu public. Si nu pleca cu bani multi la tine, tine o rezerva in chiloti, sosete sau in alt loc de unde sa-ti asiguri intoarcerea acasa.