| Magaforce32434 a întrebat:

Salut, am inceput sa vorbesc cu o fata, si imi cam place de ea.
Ne trimitem mesaje de noapte buna, ect. Acuma nu stiu daca si ea ma place...
Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O intrebi in mod direct si ii ceri sa-ti ofere un raspuns cert, concret fara posibilitati de interpretare in privinta parerii ei concrete fata de persoana ta. Succes!

4 răspunsuri:
| skat a răspuns:

Cel mai bine e sa o scoti in oras la un suc si de la vorba la vorba ii spui ca simti ceva pentru ea nu prin mesaje.Bafta

| Magaforce32434 explică (pentru skat):

Chiar maine ies cu ea

| skat a răspuns (pentru Magaforce32434):

Cel mai bine ii zici sigur din prima nu o sa zica ca ii place de tine dar cand o sa ajungeti acasa amandoi iti va zice happy

| Magaforce32434 explică (pentru skat):

Ok, multumesc pentru raspuns
Asta o sa fac