| mihaitzaxp a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor, intrebarea este ca cum imi dau seama ca o fata ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Pai eu sunt fata si stiu la sigur ca o fata poate sa spune te iubesc cu un zambet frumos pe fata dar sa nu se gandeasca la tine ci la altu
sa stii ca iti poti da seama din comportamentul ei fata de tine dar totusi cred ca cel ma usor ar fi sa o intr daca te place dar nu direct ci o iei pe ocolite. bafta

3 răspunsuri:
| SpEEdz0r a răspuns:

Cel mai bine e sa o intrebi, pur si simplu! Sau poti sa ii arata asta respectando si vorbind frumos cu ea! happy

| Dragos_9559 a răspuns:

Iti dai seama dupa cum se comporta cu tine, daca iti acorda atentie si in ochi ei este o mica inimioara te iubeste