| Deelicious123456789 a întrebat:

Am nevoie de raspunsuri.Am facut sex protejat cu prietenul meu pentru prima oara.am pus bine prezervativul(durex extra-safe). si de fiecare data cand a ejaculat, e ejaculat in timp ce ieisea.am verificat prezervativele sa vedem daca s-au spart, si niciunul nu parea sa fi avut ceva.ca sa fim siguri am umplut prez cu apa.si nu se scurgea nimic.ok...intrebarea e urmatoarea: sun durex EXTRA-SAFE indeajuns de bune incat sa nu-mi fac griji? mi-e putin cam frica.trebuie sa-mi vina ciclul pe 26 iunie si cam stau pe ganduri. credeti ca am de ce? stiu ca suna oarecum prostesc dar intelegeti-ma ca sunt la prima experienta de genul asta si cred ca e normal sa-mi fie frica.chiar daca e o frica neintemeiata.va multumesc anticipat.happy

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Am citit si eu pe net ca un prezervativ =99% sanse sa nu ramai insarcinata...asta inseamna ca totusi exista un mic procent. dar nu cred ca ramai! in sfarsit cineva care chiar este atenta la ce face! bravo tie! ma bucur nespus de mult! :X

| TąNyą a răspuns:

Stai liniştită dacă a ejaculat în prezervativ + aţi mai şi verificat şi e ok n-ai de ce să-ţi faci griji.

Protejaţi-vă mereu ca să nu-ţi mai fie frică data viitoare.

FantaSZy.

| NOBODY a răspuns:

Lol,să înțeleg că ai în jur de 13 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut sex protejat.vaii ce tare. dar DRAGOSTE? a-ti facut? fara prezervativ? dragoste normala si in siguranta? fara frica si inhibitii? daca nu, a-ti pierdut amandoi.