| stop99 a întrebat:

Am nevoie de un sfat laughing. Îmi place foarte mult de o fată și știu că și ea mă place. Am invitat-o astăzi în oraș. A fost de acord să ieșim. Ceea ce vreau să vă întreb e când ar trebui să o întreb dacă vrea să fim împreună? În timpul întâlnirii sau când o duc acasă?

Răspuns Câştigător
| BryBard a răspuns:

Vine de la sine, sti tu cand o iei de mana si iti vine ideea cu sarutul, aia in subconstientul tau ''oare asta e momentul potrivit?'' Daca iti vine asta fix atuncia e momentul.Depinde si de circumstantele in care va aflati.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pe parcursul discuțiilor di timpul întâlnirii.

| dannyel86 a răspuns:

Dar de ce te grabesti? big grin Intreaba la final daca va dori sa va mai vedeti.winking Dar, mai intai, ai grija sa faci o impresie buna la prima intalnire, ca sa te asiguri ca mai exista si "a doua oara". happy

| stop99 explică (pentru dannyel86):

Faza e că am mai ieșit împreună și de asta mă grăbesc laughing