| Hellga a întrebat:

Salut, am nevoie de un sfat, sunt in depresie si nu stiu cum sa ies din ea, simt un gol inauntru, cand acum trebuie sa fiu toata in miscare cu masterul, cu documentele, fericita, dar nu am nici o atractie, nimic, fac tot ca un robot, mi-e frica de ce simt acum, sunt asa dupa o despartire dureroasa ..imi cer scuza daca ceva.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Medicul sufletului, al ''echilibrului'' interior este PSIHOLOGUL. Este singura persoana care iti poate oferi ajutorul de care ai nevoie. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne poți zice și cati ani ai?

| elaventurero a răspuns:

Presupunem că e prima despărțire. Stai liniștită ..la următoarele nu vei mai simții acel gol așa intenslaughing
Tuturor nu se întâmplă, știi cum e. prima data... Apoi ne învățăm. E nevoie de timp. Nu incerca sa uiți, pur și simplu accepta realitate, și condu-ti pe cat posibil gândurile intr-acolo unde îți e benefic ție.
Bucură-te de tine. Și de această perioadă în care poți să crești emoțional și să te dezvolți. Multa bafta!