| MarinBoss123 a întrebat:

Salut, am o colega foarte frumoasa iar cam la toti baietii din clasa le place de ea inclusiv si mie, cum as putea sa o cuceresc? Noi doi mai vorbim si tot timpul orice gluma as face ea incepe sa rada, cum as putea proceda

Răspuns Câştigător
| OliviaLexy a răspuns:

Fetelor le plac baieţi naturali care se comportă lejer adică ca la ei acasă care le fac să râdă şi să zâmbească care le fac multe complimente (dar nu exagerat) care au un simţ al observaţiei dezvoltat şi care nu se uita după toate fetele îmbrăcate sumar sau super dotate.Nu trebuie să faci ceva anume ca sa o cucereşti trebuie sa fi tu însuţi şi dacă ei nu îi place aşa cum eşti nu merita să încerci să te schimbi poate nu este ea aleasa.Acum sper să nu o placi doar pentru că este frumoasă pentru că asta înseamnă că eşti doar atras de ea fizic.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sa continui cu vorbe frumoase, glume si alte momente placute astfel incat sa o atragi.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incepi prin a-i spune c a o placi si o inciti pe undeva dupa ii aduci flori, cadouri o scoti cat mai mult pe afara, ii trimiti mesaje de dragoste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Poate mergea asa ceva acum 10-15 ani barbate.

| Dalmatianul a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Daca vrei sa iti iei fz fai treab asta.
Fetele nu iau in serios fraierii care incearca sa le cumpere iubirea cu un amarat de trandafir sau niste ciocolata de **** pe care si-o pot cumpara oricand.Trebuie sa fie increzator, sa aiba un comportament serios cand e nevoie, sau jucaus depinde de situatie si sa arate cat de cat ok pentru ca nu are cum sa ajunga sa il iubeasca daca e urat ca dracu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmatianul):

Nici nu conteazã cum e doar sa fie preselectiv mai ales la varsta lui, adicã sa fie incojurat de Cât mai multe fete.