| cr1stoph91 a întrebat:

Am o dilema ca sa zic asa laughing Vreau sa imi achizitionez un telefon nou si m-am gandit la doua telefoane adica astea mi se par mai "OK" calitate pret. Intre Xperia Arc S si Samsung Galaxy S Plus. Voi ce ati alege? Scuzati categoria. ^_^

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Faptul ca ai postat intrebarea la categoria asta, ma duce cu gandul ca vrei sa suni la"linia fierbinte", si numai cu astfel de telefoane poti face acest lucru.laughing

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: