| AntonioX a întrebat:

Salut, am o intrebare... am o prietena care vrea sa facem sex si nu suntem impreuna sau ceva, ea nu mai e virgina dar eu da. Are ceva?

Răspuns Câştigător
| Iunicu a răspuns:

Explica-i situația ta și vezi ce dorește în continuare. Ai o situație pe care, dacă o ratezi vei regreta mai târziu.
Ce se poate întâmpla rău?
Mare atenție, folosește cu încredere prezervativul.

| AntonioX explică (pentru Iunicu):

Ok, mersi de răspuns?

11 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Da, are virginitarea e darul pe care l- am primit diecare de la Creator pentru a- l darui doar partenerului de casatorie.Ai fi mai fericit daca ai face sex doar dupa casatorie. Altfel te vei simti murdar si vinovat dupa mai aes la inceput pana nu iti calci prea des in picioare constiinta.

| FantasyBoy a răspuns (pentru ania):

Daca faci sex doar DUPA casatorie esti defect la creier, nimeresti dracu`cu una incompatibila anatomic, si pe urma vii la "mamaie"dai 50 euro/ora!

| Iunicu a răspuns (pentru ania):

Dragă Ania virginitatea este o stare nu un trofeu.
E ca și cum ai cere unui inginer să nu urmeze nici o facultate pentru că se poate specializa la locul de munca dar în cazul nostru este mai rău.
Am întâlnit partenere de sex cu care nu ne-am potrivit din diverse motive.
Am întâlnit iubite de care nu m-am putut îndrăgosti. Ba chiar partenere de sex despre care am simțit o greață profundă. Toate astea aleatoriu. Amestecat unele după altele. Am avut iubite cu care am petrecut ani fara să simt că este aleasa.
La 28 de ani am intalnit-o întâmplător pe ea. Soția mea. A fost potrivirea perfectă. După 3 luni făceam planuri de nuntă. Ne-am căsătorit și avem doi copii frumoși. Astăzi de dimineață, pentru că sunt în concediu, am dus copii la școală și după asta am făcut dragoste. A fost minunat ca de fiecare dată.
Sunt atât de fericit cu viața mea încât nici nu concep să nu îmi las fiicele să încerce mai mulți parteneri înainte de căsătorie, ba chiar o să le încurajez.

| corbulalbrosu a răspuns:

Arde-o baiete, n-o scapa, big grin Bafta. Succes!

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Sa porti protectie!

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Daca tu esti inca virgin, iar ea nu mai e, si vrea sa faceti sex, explica-i situatia. Te afli in fata oportunitatii de a-ti incepe viata sexuala cu o d-ra experimentata din punct de vedere al sexului. Daca ea mai vrea sa faceti sex, da-i bataie. Atentie la varsta (majorat) si foloseste tot timpul prezervativul.
Placeri maxime!

| FantasyBoy a răspuns:

Norocosule, te lauzi? Inaugureaza-te, nu rata sansa!

| FantasyBoy a răspuns:

Noroc ca nu mai suntem in Evul Mediu, si nici in secta Amish nu suntem, sa ne simtim "murdari si vinovati", culmea, tocmai sectantii care fac dus odata pe saptamana, ca zilnic e "pacat", vorbesc de murdar!

| luffypk a răspuns:

De ce nu? Daca vrei sa o faci, da-i bataie, ocazii de genul n-o sa mai intalnesti, alti fraieri platesc pentru sex, tu poti sa o faci moca.