| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut, am o intrebare care cred ca pe toti i-ar interesa. Sunt singur de mai bine de 6 ani si vreau sa imi gasesc o fata care sa imi incep o familie nu doar o aventura. Ce siteuri cunoasteti care sa imi ofere ocazia sa intalnesc fete pentru o aventura de o viata/familie am 22 ani. Multumesc

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sentimente ro

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista agentii matrimoniale care in functie de ''profilul personal'' prezentat de tine iti pot oferi o partenera ''compatibila'' scopului propus, dintre cele pe care le detin in lista lor si le propun/ofera doritorilor. Succes! https://www.matrimonial.ro/ : https://www.matrimo.com/ro/agentie-matrimoniala; Agentie Matrimoniala. Telefon 0740 800 800

| Freya1 a răspuns:

Daca o sa cauti cu disperare nu o sa gasesti.
Incearca sa socializezi si sa nu intri cu textul asta intre oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc viața reală. În viața reală îți vei găsi cu siguranță o soție pe care să o iubești, iar ea să te susțină în tot ceea ce faci.

| ALEXXXL19 explică:

Inafara de situ acela mai este si alte?

| anonymussly a răspuns:

Cand vrei sa cauti pe cineva cu care sa intemeiezi o familie nu poti gasi in mediul online, rar poti gasi asa ceva, si sincer fetele cuminti rar gasesti in ziua de astazi. Cel mai bine e sa iesi si sa te distrezi si sa ti faci prietenii noi, asa vei gasi pe cineva potrivit pentru tine. Iubirea se creeaza in timp. Nu doar o iei dupa net si gata. Nu va tine niciodata treaba asta. Trebuie timp. Succes