| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, imi place de o fata, si cred ca si ei ii place de mine. mi-a spus ca si-a dat seama ca o plac, doar ca atunci avea prieten. Intr-o seara m-a intrebat dc toti ii spun k imi place de ea si eu ma dau la alte fete. Eu i-am zis ca are iubit si nu m bag. Si mi-a spus ca nu mai are si ca nici nu ii mai trebuie momentan. Eu acum nustiu ce sa fac. Imi puteti da niste sfaturi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Hei! Daca iti place de ea si numai de ea arata-i ce simti cu adevarat. Daca iti plac si alte fete atunci renunta. Nu te implica intr-o relatie care nu are sanse de la bun inceput.
Poti incerca sa-i fii prieten, afli ce gandeste, ce-i place, ce-si doreste cu adevarat, sa fii langa ea cand are nevoie de tine.
Tu iti cunosti mai bine sentimentele si doar tu poti lua o decizie.
Succes! happy

2 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Poate ca a spus asta pentru ca sufera din cauza relatiei anterioare. Tu trebuie sa vorbesti cu ea mai des si poate poti sa o faci sa uite totul si sa va iubiti pana la adanci batraneti.

Glumeam. kiss

| Ycu a răspuns:

Ti-a zis ca numai vrea poate ca sa vada reactia ta, ai putea sa numai te dai la alte fete si sa ii arati ca o placi doar pe ea si sa vada cum esti tu de fapt. Spor.