| AndreiRobert1 a întrebat:

Salut, am o intrebare mai ciudata. Vara mea are 18 ani, eu am 16 ani. De mult timp, ea ma tot ispiteste, isi ridica tricoul in sus in fata mea, da cu fundul in mine, imi ia mana si mi-o pune pe sanii ei etc. Eu am cedat, nu ma pot abtine, arata foarte bine si o mai ating in zonele intime, la fel si ea si etc. Ce parere aveti? ..Este 100% real, nu inventez nimic, doar am vrut sa aflu care este parerea voastra.

18 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Dacă te deranjează acțiunile verișoarei, există posibilitatea de a o reclama, căci ești minor și ea majoră.
Dar, scrii, că în familie a avut loc un deces. Chiar al tatălui fetei.
Ar trebui să meargă la un medic psiholog și să discute această problemă.
Se poate, ca acest joc, să fie o stare emoțională datorită faptului că și-a pierdut tatăl.
Eu zic să ți mâinile acasă și să discutați cu părinții voștri.
La un moment dat veți fi prinși și va fi mare scandal.

| AndreiRobert1 explică (pentru romeo78):

Chestia e ca pe mine nu ma deranjeaza, chestia e ca nu mai ma pot abtine, ma ispiteste prea mult. Chestiile astea se intampla de cand eram mici, undeva la 10-12 ani.

| romeo78 a răspuns (pentru AndreiRobert1):

Dacă nu te deranjează, atunci se te gândești la ce se va întâmpla când veți fi prinși în flagrant! Căci, va veni acel moment! Nu cred că cineva din familia voastră va fi de acord cu aventura voastră!

| Andreeush a răspuns:

O altă fată nu îți poți găsi?
Sunteți rude, nu e bine.

| Donsavas a răspuns:

Vara ta e pierdută cu mintea de hormoni si vrea sa te "ameteasca" si pe tine. Legal nu este asa ca oamenii nu pot avea o parere buna despre asta.

| SG1995 a răspuns:

Depinde de ce grad sunteți, dacă sunteți veri de gradul 3 go ahead, dacă sunteți veri buni, nu recomand mai mult de o aventură, adică fără implicări emoționale and ***, doar ftai.

| AndreiRobert1 explică (pentru SG1995):

E vara mea primara, fata fratelui mamei mele care tocmai ce a murit acum 1 luna doar ca ea e cam disperata si tot insista.

| SG1995 a răspuns (pentru AndreiRobert1):

Pai și vrei?
Daca da, puteți fi *** buddies, nimic mai mult, dar aci prezervativul e un must use.

| Goete a răspuns:

Si ce astepti de la noi, sa iti spunem noi cum sa procedezi?
Fa cum simti tu ca vrei.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da în ea cât poți.

| AndreiRobert1 explică (pentru anonim_4396):

Totusi, e vara mea.( fata fratelui mamei mele ), tatal ei a murit chiar acum 1 luna dar nu o intereseaza...

| DorelExpertu a răspuns:

Da si tu cu tunu in ea, nu fii rau!

| Bozgi200 a răspuns:

1. Ori se joacă cu tine să îți vadă reactile ori
2. Văru' cu vara sparge cămara

| AndreiRobert1 explică (pentru Bozgi200):

Sunt sigur ca nu e prima varianta, doar ca nu stiu daca e pacat, recunosc nu sunt eu usa de biserica doar ca imi e asa laughing

| Spartacus12345 a răspuns:

Ai cedat adica ati facut si sex? Asta inseamna ca e incest si e un pacat foarte mare. Poate trauma suferita a innebunit-o si cauta afeciune in bratele tale pentru ca cel mai important barbat din viata ei a murit. Respinge-o cat poti pentru ca nu e normal ce face.

| Roelly202 a răspuns:

Du-te in india ca acolo e legala casatorie/parteneriatul cu varul sau vara!
happy
Ia un bilet, du te cu ea acolo si dai ca surdu in clopote daca vrea

| AndreeaColin a răspuns:

INCEARCA sa o respingi. Trebuie sa realizez ca nu e ok ceea ce face. O sa ajungeti sa VA si fufu in still astA