| NubleReapper a întrebat:

Salut,am o întrebare mai jenantă,când încerc să ejaculez simt că sperma de oprește undeva la mijlocul penisului și după ce termin in loc să iasă sperma iese doar un lichid transparent și atât, FUNDA!'
Care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| StGaLLa a răspuns:

Da, problema asta nu e de glumit si eu am fost cand aveam 16 ani la mine era altceva dar e bine sa mergi

5 răspunsuri:
| StGaLLa a răspuns:

Lichidu transparent este lichidu care iese primul inainte de sperma si e mai apost pregteste terenu sa nu te bag in abureli. Si da ar fi bine sa vizitezi un doctor si n-ar trebui sa fie rusine. Rusine sa-ti fie ca nu o sa mai f***i daca nu mergi la doctor mai bine acum decat mai tarziu...

| NubleReapper explică (pentru StGaLLa):

La ce doctor ar trebui sa merg?

| greeny24 a răspuns (pentru NubleReapper):

Buna! Poti merge la medicul de familie care, cel mai probabil, iti va da o trimitere catre medicul urolog. Poti sa mergi si direct la urolog, dar, fara trimitere, e posibil sa fie nevoie sa platesti consultatia.

| StGaLLa a răspuns (pentru NubleReapper):

Da, problema asta nu e de glumit si eu am fost cand aveam 16 ani la mine era altceva dar e bine sa mergi

| Cristy777 a răspuns:

Ar fi bine daca ai consulta un medic. Daca totuşi tii ruşine, paii...
Cîţi ani ai?

| NubleReapper explică (pentru Cristy777):

Am 14 ani și imi este rușine