| SomeOneVIp a întrebat:

happy
Am o intrebare pentru fete, in special.
Fetele sunt atrase mai mult dupa fizicul unui baiat, sau dupa situatia financiara a acestuia? happy Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey! Eu sunt fata. Insa nu sunt ca majoritatea! Ma atrage, normal, si aspectul fizic al unui baiat, dar mai mult imi atrage atentia inteligenta lui, comportamentul, inocenta, sinceritatea, linistea, mai pe scurt...frumusetea interioara a lui, frumusetea sufletului love struck!
Niciodata n-am fost si nu voi fi vreo materialista rupta-n freza, ridicola si proasta!
Si ca raspuns la intrebarea ta...in ziua de azi, majoritatea fetelor sunt niste materialiste de doi bani, acasa n-au ce manca si dupa ce bea apa, dar arata de ultima moda, rujate si macheata, cu ochii beliti dupa musculosi care isi intind pe sarma banii dupa ce se spala cu ei! Mare pacat ca in Romania sunt atatea stricate care, pe langa alti drogati si asasini, distrug dispozitia tarii! Si mai mare pacat, ca nimeni nu le interzice!
Aceste specimene siliconate in bot, cur si sani (Sanzi, Tonciu, Dragusanca, si multe altele), sunt niste anorecsice cu capu', bolnave psihic, innebunite dupa sex si bani, mai pe scurt...niste prapadite de doi bani, tarancile tarii, de rasul curcilor! Barbatii savureaza la ele numai inainte de a le face! Dupa, o data ce si-au rezolvat mica 'problema', le privesc ca pe niste covorase de la intrarea din casa pe care scrie 'WELCOME'! Fi sigur/a de asta! Ele sunt niste distractii!
Nu au sentimente, si niciodata nu vor avea! Nu merita nici macar sa le saluti pe strada. Aceste caricaturi, au acel simt de prostie, si se simt 'atrase' de aspectul fizic si de situatia financiara a unui barbat! Si nu ma intelege gresit, nu sunt doar vedetele de pe la TV, ci multe alte pitipoance care inca n-au dat fata-n fata cu televiziunea!
Deci in general, in ziua de azi, in Romania, fetele sunt atrase mai mult de situatia financiara (ca doar nu-si platesc singure rimelurile si chiloteii tanga), dar si de aspectul fizic straight face...
Rar mai gasesti o fata de casa, care sa aiba sentimente nobile si reale, si o minte ascutita straight face...

Sper ca m-ai inteles, ca ti-am fost de ajutor happy!
Funda? Bafta kiss

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai mult dupa fizicul unui baiat, sunt si fete atrase de portofel

| eurynomus a răspuns:

Sunt interesate de situatia financiara cele care nu au o chifla in burta si 2 lei de sifoane in buzunar, cele ce au stuaitie financiara nu se uita la bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletul conteaza intotdeauna cel mai mult

| akka4 a răspuns:

Aiurea aspect fizic laughing
In ziua de astazi, toate vor bani. Si da, sa fiu sincer chiar mai sunt si fete care incearca sa isi vada interesul mai discret, dar niciuna care sa nu aiba banii in cap.
Ca un exemplu, un baiat sau chiar tu daca esti baiat.
Mergi la o fata cu dacia, nu deti nici fonduri suficiente cat sa se simta javra bine toata seara, cu siguranta iti intoarce spatele.
iar daca apare vreun analfabet cu un ML sau cincear, se urca geoarsa imediat.
Se cred mari "dive" si ele in schimb pentru o plimbare cu masina, au buzele amortite de la felatiewinking

| yumary a răspuns:

Pai degeaba are baiatu fizic si situatie financiara super daca nu stie sa o aprecieze si sa aiba grija de ea.
In fine legat la intrebarea ta fetele sunt atrase si de fizic si de bani dar mai mult de bani.
Bafta:X

| negat1ve a răspuns:

Toate iti vor raspunde ca sunt atrase de fizic, dar ele in schimb sunt atrase de bunurile sale materiale, si normal ar trebui sa fie atrase de caracterul luiwinking

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Niciuna de aspect, de umor, de inteligenta si mai ales de tandreta cu care trateaza fetele! Funda!

| fancullo a răspuns:

Eu perosnal sunt atrasa de caracteru, inteligenta, frumusetea unui baiat...bla bla

| fonfulika a răspuns:

Pe orice fata o sa o atraga sentimentele lui ce ascunde dupa coperta pe care vrea sa o prezinte lumii sa vada ce sentimente are el si cum este el in realitate de fata cu ia lasa jos coperta si arata-i cum esti tu cu adevarat fetelor le place sinceritatea si nu le rani(sunt baiat)laughing

| CrazyKiss a răspuns:

Buna intrebarea! Depinde, eu una sunt atrasa la prima vedere de fizic, pentru ca acest lucru il vezi prima data si apoi de interiorul acestuia.Degeaba are bani si e un tampitbig grin.Sau degeba e frumos si nu are nimic in cap.tongue Situatia financiara conteaza atunci cand vrei sa te casatoresti si iti dai seama ca nu ai ce pune pe masa inviitatiilor laughing nici asa nu e bine, dar in primul rand ma orientez dupa interiorul lui.happy :*