| AntonioKepslo a întrebat:

Salut, am o intrebare sa ve-o adresez. Eu sunt virgin si am 17 ani, ce trebuie sa fac pana sa ajung sa bag eclerul in savarina? Am inteles ca trebuie sa bagi degetul, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Este indicat sa largesti zona cu degetele daca si savarina e virgina

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ecleru e moale. Poti baga si degetu daca te lasa.

| AntonioKepslo explică (pentru darrio2007):

Esti virgin haha

| darrio2007 a răspuns (pentru AntonioKepslo):

Am baiat de 29 de ani, băi puță cu urechi.

| AntonioKepslo explică (pentru darrio2007):

Să-ți trăiască, dar la vârsta dumneavoastră nu ar trebui să fiți cu nepoții si bastonul prin parc? Nu-i frumos sa va bagati nasul in treburile adolescentilor, nici noi nu folosim proteze, asa ca. sper sa nu ne mai revedem prin comentarii, ceau.

| darrio2007 a răspuns (pentru AntonioKepslo):

Ce te face sa crezi ca daca am baiat la varsta asta ar trebui sa am si baston?
Penibil!
Eu inca muncesc mai baiatule.Chiar acum plec la munca.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Dario,lasa-l! Astia credcae situl lor si ca nu are nevoie de sfatul cuiva mai experimentat!
De ce nu l-a intrebat pe taicasu?

| darrio2007 a răspuns (pentru AntonioKepslo):

Adolescenti cu mintea in colturi.

| Violleta2022 a răspuns:

Unde sa bagi degetul? pe tractul urinar al pensiului?
Nu, asa ceva nu faci, pentru ca te iriti, infectezi si vei suferii ca un caine, de durere.
Masturbeaza-te ca orice adolescent cu mana, pana vei avea ocazia sa ai sex cu o fata.
Vad ca ai premiat un raspuns total cretin, unde nu-i indicat sa faci asa ceva unei fete, ca o ranesti si-i rupi himenul, producandu-i durere si sangerare, eventual infectie.
Acolo se ajunge cu blandete si fara degete "violente", dar toate la timpul lor, cand vei avea o fata la dispozitie, care sa te placa si sa vrea sa faca sex cu tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Am inteles ca trebuie sa bagi degetul e adv?
Raspunsul este DA. Insa numai in cazul in care ai plua mica. De regula doar atunci recurgi sa folosesti si alte organe ''anexe''... degetul, limba, buzele. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, este adevarat.