| nicuyo a întrebat:

Salut am o întrebare serioasa dacă pana la 18 ani nu ți ai început sa viata sexuala credeți ca este ok?

Răspuns Câştigător
| AdelaElena88 a răspuns:

Nu e nimic in neregula cu tine! Jesus, eu o sa fac 18 peste cateva luni si ideea de sex nu imi surade deloc. Ai toata viata inainte sa faci sex, daca pana acum nu ai gasit o persoana cu care poti avea o relatie serioasa bazata pe respect, incredere si iubire autentica, e mai bine ca nu ti-ai inceput viata sexuala.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

NU stiu cine ti-a spus tie ca este musai sa-ti incepi vaiat pana la 18 ani, cand de fapt este recomandat sa o incepi DUPA 18 ani, cand esti matur fizic si psihic, cand poti sa fii capabil sa ai o familie, sa-ti iei un job, sa muncesti si sa ingrijesti de noua familie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu trebuie sa fii demoralizat si nici sa ai motive de ingrijorare deoarece in mod sigur te afli in tabara majoritara a tinerilor care inca nu si-au inceput viata sexuala pana la aceasta varsta. Ai putintica rabdare, vorba lu' conu Trahanache. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Da, este ok.

| vocea a răspuns:

Nu conteaza cand o incepi, conteaza sa fii pregatit fizic si mental, si conteaza sa o incepi cu cineva care sa iti placa, deci stai calm.

| deeeaqq a răspuns:

Este ok, nu te bate nimeni

| danutzu96 a răspuns:

Foarte ok. E timp destul.

| Alicezzz a răspuns:

Este alegerea ta cand iti incepi viata sexuala! Cauta sa iti faci o relatie stabilå si toate or sa vina la timpul lor. Nu vad nici o problema in chestia asta.