| Harasaky a întrebat:

Salut, am o iubita de aproape 2 luni.
Am facut-o din a doua saptamana faza este ca atunci a fost prima data si nu prea am stiut sa ma misc, faza este ca acum am mai invatat cate ceva dar tot nu reusesc sa o fac sa geama macar putin mai tare. Ea sta aproape mereu cu ochii inchisi cred ca isi da ochii peste cap dar spre final cand termin eu incepe sa ii tremure picioarele, bine asta nu mereu. Ce sa fac, unde sa ma informez sau cum sa imi perfectionez miscarea sau poate nu o am suficienta de mare? Ea a zis ca cica este tocmai buna, nici mare sa o doara, dar nici mica. Ceva detalii sau sfaturi sau siteuri, vreau sa o fac sa se simta bine. Ma gandesc mai mult la ea decat la mine, sincer sa fiu nu cred ca ar mai face cineva asa ceva.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Preludiu ca lumea, oamagiaz-o cu sex oral super si intreab-o cand vrea sa intri in ea!
Daca ii tremura picioarele, e semn bun, crede-ma!
Vorbeste cu ea, afla ce si cum ii place si fa-i exact asa!
O sa vezi ca merita!
Success!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PRelungeste preludiul si timpul pana cand o penetrezi.

| aSH a răspuns:

Cauta site cu filme porno si invata de la cei mai buni depinde de ea un preludiu bun e 95% din partida de sex chiar daca te tine 2 minute daca ii faci un preludiu bun o sa fie fericita pune pretul pe asta si incearca diferite pozitii cu ea o sa vezi o sa fie incantata adauga niste frisca, putin vin, catuse etc da frau liber imaginatiei

| Harasaky explică (pentru aSH):

Ma tine juma de ora si chiar mai mult tin cont ca sunt incepator big grin uneori dau prezervativul jos pentru ca nu simt nimic

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Harasaky):

Cam dupa 15-20 de minute femeilor li se sfârşeşte cheful. Dacă nu au orgasm pana atunci, slabe sanse după. Contează calitatea, nu cantitatea, aşa că dacă rezişti 40 Min de când ai început penetrarea, pentru fata sunt sanse foarte mari să fie prea mult.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai baiete, de la penis mare nu doare pe nicuna, ca vaginul este elastic si inca nu am auzit sa doara pe cineva ca-i atat de mare. Poate daca l-ai avea peste 25 de cm, as intelege.
cel mai rpobabil nu faci nici un feld e preludiu fetei si pe aiai o ustura pasarica, fiindca este uscata.
Sa stai de lemn cum sta ea, este pentru ca nu simte placere si nici nu simte sa se miste in vreun fel, nefiind excitata.
Este evident ca nu te pricepi deloc!
Daca vrei sa ai o fata langa tine care sa vibreze cand ai sex cu ea, pune mana si invata sa faci un preluiu bun inainte, sa-i atingi punctele sensibile, sa-i provoci un orgasm clitordian si abia atunci este fata pregatita pentru sex vaginal.
Noi nu suntem construite ca voi! Noi nu avem erectie spontana, noi avem nevoie demulta mangaila si stimulare a zonei erogene, ca sa ne umezim si sa ne excitam.
De aceea este indicat ca baiatul sa se ocupe intai de fata, sa ii faca un preludiu bun si dupa aceea sa se ajunga la sexul cu penetrare vaginala.
Cat despre orgasmul vaginal feminin, nici nu poate fii vorba acum, ca esti inca la ionceput si banuiesc ca partidele tale nu tin prea mult.
In plus, doar daca esti mai dotat, poti sa satisfaci vaginal.
In orice caz, daca tu iti dai silinta sa-i provoci fetei un orgasm clitoridian, partida este ca si castigata si fata aia o sa te iubeasca mai mult.

| mihai69 a răspuns:

Tu ca tu, da' nici tipa n-are habar. Începeți mai uşor, cu un oral (tu ei!) până se urcă pe pereți de plăcere pe urmă... vezi tu.
Şi mai ales, comunicați! Nici ea, nici tu nu aveți cum sa ştiți ce simte celălalt dacă nu vorbiți!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea a apreciat marimea penisului si modul cum te comporti in timpul actului sexual, de ce iti faci probleme ca nu ai fi pe placul ei, la pat?

| Necunoscut112 a răspuns:

Mai toată lumea este si trebuie să fie interesată de satisfacerea partenerului. Tu probabil o faci doar pentru a nu pica prost, nu că îţi pasă atât de mult să fie ea fericită. Tot la tine te raportezi.

| Harasaky explică (pentru Necunoscut112):

Nu este asa nu ma judeca gresit...