| Mariokasan a întrebat:

Salut,am o mare problema in legatura cu o fata.
Am fost impreuna cu aceasta fata o saptamana si ieri m-am despartit cu greu de ea...
Chestia e ca aveam mereu sentimente ciudate cand eram cu ea sau cand ne dadeam mesaje....adica o data simteam ca o iubesc din toata inima si o data ca nu o iubesc si imi era asa nu stiu rusine de ea desi nu aveam de ce...
Si acum simt ca o iubesc si dupa parca nici nu o mai vreau...
Adica sunt nesigur si nu stiu dar nu am mai patit asta pana acum.
Ieri dupa ce m-am despartit (unde a fost o grea decizie pentru mine)...m-am simtit foarte prost,am baut mult,atunci efectiv simteam ca am nevoie de ea si ca o iubesc mult.
Cand vorbeam cu ea prin mesaje ma simteam minunat dar cand era sa ma vad cu ea ma simteam naspa si nu stiu de ce.
Mda si m-a durut ca am lasat-o balta...ea inca ma iubeste si sufera ca si mine si nu stiu ce doamne iarta-ma sa fac fiindca sunt nesigur pe mine...
Imi lipseste mult fata asta, mesajele ei, vorbele ei...
Problema mea e ca am starile astea ciudate ca asa daca nu le aveam, stateam numai cu ea si voiam sa imi petrec tot timpul din lume numai cu ea...
Cine imi poate da un sfat?
Mi-ati fi de un mare ajutor!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ai probleme de sanatate. Ia vezi singur tie mai bine pe termen lung probeaza tehnica asta

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul tau se pare ca totul se desfasoara pe un fond general de labilitate psihico-mintala si din acest motiv cel mai probabil rezolvarea problemei cu care te confrunti s-ar putea rezolva prin efectuarea a mai multe sedinte de consiliere psihologica. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Iesiti mai des. pupativa, imbratisari.

| sofisis a răspuns:

"Am fost impreuna cu aceasta fata o saptamana" - Daca tu dupa o saptamana deja simti uneori ca nu suporti prezenta ei, mai bine lasa-o balta.
Oricum, asa sentimente ciudate si contradictorii eu nu am mai vazut niciodata.

| Emma30555 a răspuns:

Eu cred ca nu vrei sa fii cu ea dar îți pare rău dacă o vezi pe ea ca suferă adică te simți vinovat, și probabil îți place ideea de a avea pe cineva. Dacă chiar îți plăcea de ea relația mergea de la sine

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

După un timp de gândire, poți să încerci să mai comunici cu ea.

| RaduDianaMaria2108 a răspuns:

Pai,eu as spune sa ii dai mesaj sa va împăcați, ca nu ai stiut ca o sa suferi daca va despărțiți...