| anonim_4396 a întrebat:

Am o mică problemă și m-ar ajuta foarte mult părerea voastră.
Totul a început astăzi, când am fost în vizită la un muzeu și stateam pe banca cu niște colegi, iar in fata mea, pe o alta banca mai indepartata se afla o fata cu niște colegi. Ea este in clasa a 11-a și eu sunt in clasa a 9-a. Am observat că se uita insistent la mine, dar nu am băgat de seama.
Când am intrat in muzeu și am început sa ne uitam la diferite chestii expuse, vine la mine cu un coleg de-al ei și îmi spune că ii plac blugii mei, iar eu ii multumesc. Colegul ei o întreabă "ai mei nu îți plac?" si ea ii raspunde cu "nu, ai lui au textura, culoare..."
Apoi eram cu un coleg de-al meu și vine la mine cu colegul ei și ii spune "vreau și eu o poza cu baietii aceștia" și am facut o poza impreuna (eu, colegul meu și ea).
Când am ajuns intr o sala cu bănci, eu m-am asezat in prima banca și ea s-a asezat fix in spatele meu. Înainte sa plecam de la muzeu, stateam la geam și ma uitam la niște afișe, ea fiind in fata mea dar la distanta și deodata vine mai aproape.
Fata este din liceu cu mine și cred că m-a văzut de câteva ori, dar nu stiu ce a apucat-o. M-am interesat și cica are iubit, dar e putin probabil având in vedere ca singurul baiat cu care a stat a fost colegul ei și prin liceu nu o văd sa stea cu vreun baiat anume.
Ce părere aveti?
Multumesc!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu ea dar asa mai hotarat. NU ai absolut nimic de pierdut, in schimb poti deveni un tip fericit. Bineinteles cu conditia ca fata sa sa merite sa fie scoasa la cate o sueta, plimbare. Niciodata nu poti sti de unde poate....sari ''iepurasul'' Succes, Bafta!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ca la lupta de la Marasesti: atac la baioneta! laughing Da, cauta sa discuti cu ea si iti vei da seama ce trebuie sa faci pe viitor. Insa... grija mare sa nu fie vreo dorinta de a ei sa-si faca prietenul gelos. Si inca ceva: de regula, in aceasta perioada, fetelor le plac baietii mai mari. Dar, exceptia intareste regula.

| MihaiNicu23 a răspuns:

E cu 2 ani mai mare ca tine poate vrea sa isi faca amici.

| HadesSs a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Sau poate e pe interes vrea doar sex laughing

Răspuns utilizator avertizat