| euuuuuiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Salut am o prebleme serioasa sad acum 2 zile mi s-a umflat jos sub testicule sad a 2 zi am simtit o durere la testicule mai mult la cel stang dupa am vazut o umflatura sub peis la tesiculu stang crying si a 3 zi crying nu pot sa ma uriinez iesi putin si la final putina sperma crying(( maine merg la doctor crying pana acum nu am putut... nu a fost nimeni ce credeti ca am sad dupa mine este varicocel sad

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

O infecție, poate fi chiar o orhită, vezi medicul.

| Oana92 a răspuns:

Mergi la medic! Sanatate!

| shadow222 a răspuns:

Du-te la doctor ca nu-i de bine

| FT a răspuns:

Nu cauta nici un raspuns, ca mai mult iti faci rau.Du-te maine la doctor si sigur se rezolva.Bafta