| Polyana a întrebat:

Salut.am o prietena care este indragostita de un baiat.problema este ca ea este la alba si el in medias.se intalnesc doar in vacante la bunici.totul a inceput in vacanta dintre semestre cand ne-am intalnit toata gasca. seara ne adunam la cineva acasa. erau prieteni de cand erau mici.intr-o seara stateau unu langa altu.in camera era intuneric si atunci sau pupat. ea a inceput sa se gandeasca tot mai mult la el. voi ce credeti. el o place? ar putea forma un cuplu?

Răspuns Câştigător
| SimonaAdina a răspuns:

Parerea mea este ca baiatul o place pe fata sau poate chiar o iubeste. DAca nu o placea nu o saruta. Cel mai bun sfat pe care til dau este sa o sfatuiesti pe prietena ta sa ii spuna cea ce simte fara teama sau rusine.Si astfel o sa afle exact.
Si eu sunt din mediasbig grinbig grin
sper ca te-am ajutattonguetongue

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

De ce nu? Altfel nu se mai sarutau, nu crezi? Chiar daca se vor intalni doar in vacanta, macar sa lupte impreuna.

| lolli_4147 a răspuns:

O relatie la distanta este mai mereu sortita esecului. Insa, in cazul in care ambii sunt la o varsta frageda, nu ar fi o problema, ar putea profita de asta. Candva se va transforma intr-o amintire placuta. Da, cred ca o place. Dovada a fost chiar sarutul.

| RainboyDash a răspuns:

Pai daca el a sartato inseamna ca o place...probabil. cred ca pot fi impreuna atata timp cat nu gasesc pe altcineva