| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o prietena care este indragostita de un baiat sunt amandoi in aceeasi clasa iar ea este linistita ma rog mai linistita decat el, iar baiatului nu stiu daca ii place de si fiindui o foarte buna prietena trebuie sa aflu deci cum sa fac sa il intreb fara a sti la cine ma refer mentionez ca ambii au 12 ani ajutati-ma?!?!?!?!?!?!?! dau FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Huh? Deci vrei sa'l intrebi daca ii place de aia, dar fara sa stie?
Intreaba'i subconstientul...huh, e o intrebare tampita si ilogica.

O trimiti p'aia la el/ sau te ducit tu si ii zici/e: am auzit ca iti place de mine! e adevarat?

avand 12 ani o sa nege, dar iti dai tu seama dupa gesturi daca e adevarat sau nu!

hai bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi place de un baiat din clasa da el nu da de inteles ca ma place.in legatura cu prietena ta, eu zic sa lase lucrurile sa curga de la sine

| tultulik a răspuns:

Daca nu o sa stie despre cine este vorba, s-ar putea sa-l bagi in ceata.Eu spun sa-i lasi pe ei sa se apropie.