| CuteCat a întrebat:

Salut.Am o problema.Am vazut cu 3 zile in urma un baiat, este verisorul celei mai bune prietene ale mele.Am dormit o data cu prietena mea la el si imi pare ca il plac, dar peste citva timp imi trece, apoi iar il plac si iar imi trece si asa mai departe.Nu inteleg ce e asta.Trec in clasa a 8-a, oare asta inseamna ca inca nu pot sa ma indragostesc cu adevarat? Help me, please!

Răspuns Câştigător
| AnNe a răspuns:

Pai normal ca iti tot trece si tot iti vine si eu eram asa...patesti asta cand iubirea nu iti este impartasita...trebuie sa vorbesti cu el sa aveti o relatie adevarata asa chiar ca vei fi cu adevarat indragostita deelfunda?:-x

2 răspunsuri:
| andreea97_3477 a răspuns:

Poate ca esti prea mikutza pnt dragostewinkingai varsta mea ie adevarat, eu am un prieten de 2 ani si nicio data nu mi s-a intamplat asa ceva, sa imi treaca dragostea pnt ele asa repede... poate ar trebui sa mai asteptiwinking

| CuteCat explică:

Andreea97: eu prea micuta? esti cu un an mai mare decit mine, cum pot fi mai micuta? pot spune ca suntem de aceeasi virsta, cum poti sa spui ca sunt prea micuta? big grin