| MariusXD22102003 a întrebat:

Salut, am o problema cu iubita mea, am facut sex o singura data si aceea pentru ea a fost dureros si pentru mine placut, am avut grija si nu am dat ca dementu' in ea, am luat-o usor deoarece eram virgini amandoi, ideea e ca am mai prins ocazia sa venim la mine si ne-am excitat dar nu am ajuns la actul sexual, eu mi-am facut treaba si am excitat-o, ideea e ca ea ezita sa-mi atinga penisul. Ea dorea si avea chef de senzatii de genu' si am chemat-o la mine. Oare de ce ezita? Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Incearca sa te faci placut mai finut, o prinzi finut de mana si incepi usor sa ii duci mana la penis. Bineînțeles în acelasi timp o atingi si tu in zona ei in timp ce va sarutati.

| Sofer a răspuns:

Poate e timida. Ajuto sa îl ia în mână și după sa se apuce încet de treabă.