| gbrL a întrebat:

am o problema cu marimea penisului si vrreau sa stiu daca a facut cineva dintre voi exercitiile alea maturale de marire. Fac 18 ani in primavara. si masoara cam 15 cm.

Răspuns Câştigător
| Bog15 a răspuns:

Dude, nu intru in discutia cu marimea conteaza nu, e de cand lumea si pamantul si nimeni nu o sa o rezolve, si daca vrei sa o suficient de mare ca sa fii sigur ca o sa rezolvi orice fata, stai calm, ca poate o sa ai o fata, o sa o iubesti si pe ea marimea (mare) o sa o doara si o sa ii cauze discomfort, (cazuri reale) sau prea mica si nu o sa simta, ambele cazuri sunt la fel de plauzibile, dar in alta ordine de idei, media cica pe acolo e 14 cm, ceva de genu, dar tu ca om, pe tine marimea putzei te defineste? esti atat de supercial? poate ar trebui sa te preocupi de alte chestii care poti sa le schimbi, igiena personala, nivel de inteligenta si cunoastere, mergi la sala, si cand ajungi ca fata aia care trebuie in pat sau chiar o one night stand, o sa contezi ce faci cu ea, cum o folosesti, cum stii sa o si mangai si unde, sa o saruti si unde, preludiu, si o groaza de alte chestii, care daca habar nu ai, poti sa ai penis de cal si degeaba. Deci numai fii complexat ca de asta zisai inca unu, doar azi mai itnrara vreo 3 care aceeasi intrebare, si ei, ghici ce, tot pe 15 cm, deci pana la urma 3 oameni identici, nimic deosebiti, preocupati de ceva minor, daca vrei sa fii doar asta atunci poti sa te duci sa te sinucizi, ca esti in plus, sau poti sa schimb o mentalitate prea proasta

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai absolut nici o problema cu marimea penisului, este absolut normal, peste medie si suficient pentru a satisface absolut orice femeie normala. Nu exista nici un exercitiu de marire eficient, dar oricum nu ai nevoie.

| Bog15 a răspuns:

Inca unul... ba frate, ai doar 15 cm, stii ce? du-te sa te sinucizi

| gbrL explică (pentru Bog15):

ce vrei sa zici prin asta?

| Bog15 a răspuns (pentru gbrL):

Multumit?

| Bog15 a răspuns (pentru gbrL):

Dude, nu intru in discutia cu marimea conteaza nu, e de cand lumea si pamantul si nimeni nu o sa o rezolve, si daca vrei sa o suficient de mare ca sa fii sigur ca o sa rezolvi orice fata, stai calm, ca poate o sa ai o fata, o sa o iubesti si pe ea marimea (mare) o sa o doara si o sa ii cauze discomfort, (cazuri reale) sau prea mica si nu o sa simta, ambele cazuri sunt la fel de plauzibile, dar in alta ordine de idei, media cica pe acolo e 14 cm, ceva de genu, dar tu ca om, pe tine marimea putzei te defineste? esti atat de supercial? poate ar trebui sa te preocupi de alte chestii care poti sa le schimbi, igiena personala, nivel de inteligenta si cunoastere, mergi la sala, si cand ajungi ca fata aia care trebuie in pat sau chiar o one night stand, o sa contezi ce faci cu ea, cum o folosesti, cum stii sa o si mangai si unde, sa o saruti si unde, preludiu, si o groaza de alte chestii, care daca habar nu ai, poti sa ai penis de cal si degeaba. Deci numai fii complexat ca de asta zisai inca unu, doar azi mai itnrara vreo 3 care aceeasi intrebare, si ei, ghici ce, tot pe 15 cm, deci pana la urma 3 oameni identici, nimic deosebiti, preocupati de ceva minor, daca vrei sa fii doar asta atunci poti sa te duci sa te sinucizi, ca esti in plus, sau poti sa schimb o mentalitate prea proasta

| Satanique a răspuns:

Dc naiba toata lumea e preocupata de marimea `Jucariei´?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretenas...uite cum e.
nu marimea baghetei conteaza, ci magia din ea
bft

| serioux27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ii cea mai taree!rolling on the floor. Dar totusi, mare dreptate ai!