| Cristi536162 a întrebat:

Salut, am o problema destul de mare, am fimoza, nu știu de ce grad, probabil de 2-3 sau chiar 4, adică se vede destul de puțin din capul penisului și as vrea sa știu ce "exerciții" pentru întinderea pielii (tratament) pot sa fac.

2 răspunsuri:
| Roelly202 a răspuns:

In primul rand se numeste fimoza, si daca zici ca se vede destul de putin, in cazul asta sunt sanse foarte mici chiar deloc sa poti rezolva prin tratement.
Interventia chirurgicala este solutia cea mai buna.Mergi la medic ul urolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand se numește fimoza, nu fimiza. In al doilea rand, nu crede în toate porcăriile de exerciții, creme, pastile etc. Aia se rezolva prin operație.