| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mai ciudata. Am facut acum baie si am observat ca penisul a secret o substanta gri si niste "semințe", habar n-am cum se numesc, de asemenea, "ața" e rosie, cred ca e umflata si un pic ma doare. Dupa ce am facut baie, am observat din nou acea substanta gri si acele "semințe". Am fost strans de o colega de penis si cred ca si de testicul, care la fel, arata ciudat... e vreo infectie? Sau poate trece de la sine? Nu ma deranjeaza, nu simt dureri decat daca ating acolo unde cred ca e umflat.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu exact la ce te referi prin seminte... dar nu prea pare ok. Daca consideri ca ceva nu este bine, poate sa fie vorba de o infectie si nu ar strica un control. Sau mentine zona curata. Daca problema persista 1-2 zile la rand, atunci mergi la control.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca lasi pe oricine sa se joace cu bilele tale, asa iti trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E posibil ca dusul sa fi fost prea agresiv. Asteapta un pic, vezi daca trec inflamatiile. Si atrage-i atentiei colegei in cauza sa stea departe de organele tale reproducatoare.

| Ajutorvarog200222 a răspuns (pentru anonim_4396):

Azi e ok, nu e inflamat, nu ma doare. Cred ca ceva a provocat inflamatia aia. Multumesc pentru raspunsuri. happy