| salutadw a întrebat:

Salut! Am o problemă mereu data cand dupa masturbare simt un fel de disconfort in penis (stiu ca nu sunt multe detalii dar nu prea stiu cum sa explic) iar urmatoarea zi nu mai am nimic si tot asa, de la ce poate sa fie si cum pot trata aceasta problema? Eu sunt putin mai panicos si ma mai intreb daca aceasta problema poate duce la probleme grave de sanatate.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca il freci prea tare, pana ii curg mucii.

| doctorandus a răspuns:

Daca-ti julesti pielea, cauta alta metoda de masturbare. Si sa nu-ti frangi puta. In rest nu ai ce pati.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

A, da, poate ai fimoza, in acest caz mergi la medic.

| salutadw explică (pentru doctorandus):

Acum cateava luni simteam acel discomfort cu zilele da acum s-a mai imbunatatit si dureaza decat o zi, nu cred ca este fimoza deoarece nu am probleme cu retragerea preputului in timpul erectiei

| darrio2007 a răspuns (pentru salutadw):

Las-o mai usor cu masturbarea.