| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, nu stiu ce sa fac! Am 19 ani, 1, 86 m, 90kg (fac sală), penisul meu are 18 cm... Ce aș putea sa fac sa il măresc până la 20 cm cel mult? Va rog sa ma ajutați! Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Trage de el.
Iti ajuge si 15, doar sa stii sa-l folosesti.
In caz de nu stiai, mai conteaza si grosimea!

| mihai69 a răspuns:

Chiar - asta e într-adevăr o problemă...

| Emilian65 a răspuns:

Lasă-l asa, este perfect cum cum este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AStia pe aici se plang cu 12 cm si tie nu iti ajung 18. Trebuie sa fii troll, trebuie.

| Ensiferum a răspuns:

Chiar este inutil ce vrei sa faci si nesanatos, 2 cm in minus sau in plus no vor schimba nimic, crede-ma! Nici macar vizibil.

Răspuns utilizator avertizat
| Againrip a răspuns:

In primul rand iei o sfoară apoi de un capat il legi de penis si de celalat capat il legi de clanţa unei uşi.

Chiar functioneaza!

Succes!