| anonim_4396 a întrebat:

am o problema putin mai rusinoasa dar prefer sa va intreb pe voi decat sa "mor proasta".
unele statistici spun ca femeilor le place pozitia doggy din mai multe motive, am incercat si eu aceasta pozitie cu iubitul meu dar nu ma simt deloc confortabil, ba chiar pot spune ca simt si durere.
care ar fi cauza? poate fi marimea penisului sau a vaginului "problema"?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu o mai practica, că este cu penetrare adâncă și de aia te doare.

| MMihai a răspuns:

Sunt poziții cu penetrare mai adâncă sau bărbați ceva mai bine dotați.
Dacă faci sex într-o asemenea poziție & el este și mai bine dotat, & tu ești dedesubt, involuntar te poate lovii, de să te sece la inimă!
În poziția asta durerea este ceva mai mică, dar tot este!

Când ești deasupra, intri / te cobori, în p***, numai cât îți trebuie, ție!
Și nu ai parte, de eventuale lovituri.

Nu cred că sunteți foarte potriviși ca dimensiuni!

În sensul că el o are cam mare, pentru tine.

| niki a răspuns:

Fiecare femeie e diferita, fiecare are pozitiile ei preferate. ce conteaza ce spun altii? tu fa ce iti place si cum iti place!

Răspuns utilizator avertizat
| ioska a răspuns:

In general pozitiile care flecteaza vaginul(sa ii scada unghiul de anteflexie ) si atunci se scurteaza si normal ca ii simti penisul mai mult decat de obicei intr-o pozitie in care stai relaxata. misionarul de ex tongue
spor la treaba