| anonim_4396 a întrebat:

am o problema se apropie ziua prietenului meu (implineste 19 ani)si nu stiu ce sa-i iau cadou! nu aveti ceva idei?

5 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Ce-mi plac mie intrebarile ăstea!batting eyelashes
Ai o groaza de variante! Du-te intr-un magazin cu tot felul de chestii mici si dragute.Eu de exemplu intentionez sa-i iau prietenului meu un ceas desteptator, maricel, in forma de chitaradevil, mi-a placut foarte mult si un parfum Yves Saint Laurent. Ii poti cumpara de asemenea un ceas frumos, de efect, un album cu muzica lui preferata, dar in care sa strecori si melodia voastra sau un clip cu poze de-ale voastre, un ursulet din plus (da, vorbesc serios! Am vazut zilele trecute unul imbracat in fotbalist, asta ar fi foarte bun!rolling on the floor ) sau niste prezervative tongue.

kratos
| kratos a răspuns:

Un parfum Kenzo L'EAU PAR KENZO sau CH For Men de la Carolina Herrera.

| Ionutzsa a răspuns:

Un ceas sau o bratara [ din argint sau titanbatting eyelashes]

| babyblue_8473 a răspuns:

Un ceas de firma, un parfum si o sedinta foto la care sa mergeti amandoi.

| frumoasa_2313 a răspuns:

Lasa-l sa-ti faca sex oral