| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut, am observat ca in zilele in care ma sarut cu iubita mea, gen toata ziua si etc seara mi se face destul de repede somn si mie si ei, de ce? Asa tare ne obosim sau?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca focul dragostei este intratat de intens si inflacarat, incat va seaca de toata energia si seara ''picati franti'' precum cad soldatii pe campul... de lupta. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa nu adormiti asa repede faceti pauza de cateva ore intre activitatile pe care le faceti voi in timpul zilei.

| Sofer a răspuns:

Cam exagerat toata ziua.

| Goete a răspuns:

Ca sa putem rsspunde trebuie sa ne spui ce inseamna "gen toata ziua si etc" - pentru ca etc inseamna din latina "si asa mai departe", deci ar fi vorba de mai mult de o zi si e normal sa vi se faca somn.

| Katie1356 a răspuns:

Pai e logic daca faceti asta 24/24 sa obositi... desi mna. ar trebui sa dai un termen mai realistic ca sa intelegem si noi.

| Aoxkajcjw explică (pentru Katie1356):

Adica ne pupam ne mangaiem toata ziua ..nu toata ziua la propriu..na mai si vorbim stam.

| Katie1356 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Nu o zic cu rautate, dar voi scoala/munca nu aveti? Ca nu imi dau seama cum puteti sta 24/24 impreuna