| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am observat niste filmari pe niste site-uri xxx cu romani (Nu erau actori) si o aveau foarte mare in jur de 20. Eu o am numai de 16-17 deci ma simt extrem de complexat. Inseamna ca majoritatea o au de 20 sau cum? Cred ca nu am nicio sansa la femei.

Răspuns Câştigător
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Marimea penisului difera de la om la om, asa cum difera marimea sanilor in cazul fetelor. Nu vei gasi doua penisuri la fel la romani, exact aceeasi marime si grosime, forma, cum nu vei gasi sani la fel, la doua fete, marime, fermitate, arcuire, tot ce vrei.
Marimea penisului e determinata in mod genetic de structura ADN a corpului tau, mai pe sleau, Mama Natura. Penisul mai poate creste in functie de organismul tau, daca mai e sau nu in formare.
Asta e singura cale pe care poate creste, natural.
Nu exista alifii, creme, remedii: sa il tragi, sa il mangai sa faci ce te gandesti tu sa creasca. Lasa-l sa creasca natural.
Nu trebuie sa te simti complexat deloc. Exista barbati care au si penisuri mai mici decat al tau, desi sunt mai inaintati in varsta ca tine, si unii mai performeaza si in filme XXX.
Nu te uita la filmele porno, si la marimile penisurilor de acolo. Unele de acolo sunt exagerate, augmentate, marite, prin mansoane peniene, ce au structura si culoarea penisului natural, doar ca se adauga penisului.
Da-i inainte cu tupeu si succes la femei!
Placeri maxime!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu iti face probleme penisul tau este foarte bine dezvoltat si poti satisface sexual orice fata.

| alina2k18 a răspuns:

''Inseamna ca majoritatea o au de 20 sau cum?''
Din PACATE NU laughing)

| MPersephone a răspuns:

Realizezi ca vaginul nu se extinde in continuu? Are si el un capat. Nu pot spune cu exactitate, dar imi pare ca chiar si 20 ar fi prea mare. Desigur si lungimea vaginului e diferita la fiecare fata, dar nu cred ca ar trebui asa mult sa conteze marimea.

| VI3 a răspuns:

Salut!
Mărimea nu contează.
Degeaba ai 20 de cm, dacă nu ști ce să faci cu ea.
Un bărbat de 30 de ani, care are un penis de 10 cm poate satisface o femeie mult mai bine, decât unul care o are de 20 de cm și abia și-a început viața intimă. (ăsta a fost doar un exemplu).
Baftă!

| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salut,in filme sunt selectii si de barbati,si de femei,asa ca,dupa cum spunea cineva mai devreme,poti sa ai si juma' de maciuca,daca te incearca frustrarile,ia aminte ca lucrul asta e normal sa se intample, aproape totul in filme este regizat, asa ca, tu traieste-ti viata conform personalitatii tale, pentru ca o sa dai gres rau daca iti compari viata cu filmele.